Miller Weldcraft A-150 TIG Torch Kit w/ 25mm Dinse, 25', Rubber, WP1725RDI25
SKU MIWP1725RDI25
In Stock: 2
Usually Ships In: 1 business day(s)
Hurry! Only left
  • Free Shipping
    on all ground orders
  • We're Here to Help
    call us at 507-494-5169
  • Safe & Secure
    certified secure site
Miller Electric
Add to Wishlist
• Hand-Held Air-Cooled TIG Welding Torch
Amperage:  150 Amp
Cable Type:  1-Piece Standard
Rated Output:  DC: 150 A, AC: 115 A